Usługi obróbki metali

Usługi obróbki metali świadczone przez IPCOM-Group obejmują  różnorodne prace związane z obróbką stali, w tym produkcję niestandardowych wyrobów metalowych na zamówienie.

Pracujemy z blachą walcowaną, ocynkowaną oraz nierdzewną. Wykonujemy pełen zakres prac przy realizacji projektów od opracowania rysunków, dokumentacji projektowej po produkcję seryjną i konfekcjonowanie.

Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się obróbką metali według Twojego projektu? Wybierz IPCOM-Group! Oferujemy ekskluzywny zakres usług doskonałej jakości za cenę hurtową. Nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna!

Dlaczego jesteśmy:

  • ponad 15 lat doświadczenia w świadczeniu usługi obróbki metali i wytwarzaniu produktów od podstaw;
  • produkcja wyposażona w nowoczesny sprzęt;
  • rozwinięta usługa logistyczna, zapewniająca punktualną dostawę produktów;
  • zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem.

Usługi obróbki metali, które proponujemy

01Cięcie blachy na prasie wykrawającej
Cięcie blachy na prasie wykrawającej – jest jedną z najbardziej ekonomicznych metod obróbki cienkiej blachy. Korzystając z tego rozwiązania na prasie w arkuszu metalu można wykonywać otwory o pożądanym kształcie i rozmiarze w wybranym punkcie.
02Cięcie laserowe CNC o wysokiej precyzji
Cięcie laserowe CNC to nie tylko precyzja. To technologia oferująca niespotykaną dotąd szybkość i efektywność, co stawia ją w czołówce rozwiązań dla obróbki blachy. Dzięki laserowi CNC możliwe jest tworzenie skomplikowanych elementów o różnych kształtach i konturach, co czyni tę technologię niezwykle cenioną w przemyśle.
03Metalowa perforacja
Produkujemy różne perforacje blach o dowolnych parametrach wejściowych.
04Produkcja wyrobów metalowych o różnego rodzaju złożoności
Dziś nasza firma produkuje już szereg wyrobów metalowych: szafy telekomunikacyjne i serwerowe, stojaki serwerowe, szafy klimatyczne na każdą pogodę, szafy metalowe na ubrania, regały i meble medyczne.
05Spawanie blachy
Precyzyjne prace spawalnicze to kluczowy krok w obróbce metali, zapewniający trwałość konstrukcji. Ipcom-group oferuje kompleksowe usługi spawalnicze, gwarantujące wysoką jakość i precyzję. Nasi wykwalifikowani eksperci w dziedzinie obróbki metali są gotowi podjąć się nawet najbardziej ambitnych projektów i doprowadzić je do perfekcji.
06Gięcie stali
Usługi gięcia blach to kolejna oferta naszej firmy. Dzięki naszym precyzyjnym giętarkom i zaawansowanemu sprzętowi, łatwo dostosowujemy się do różnych formatów, wykonując nawet najbardziej złożone zadania.
07Malowanie proszkowe stali
Automatyczne linie lakiernicze znacznie podnoszą jakość produktów malarskich oraz skracają czas produkcji serii.
08Prace frezarskie
Wykonujemy prace frezarskie o dowolnej złożoności. Używamy najnowocześniejszego sprzętu, aby osiągnąć wysoką precyzję i dużą szybkość produkcji. Opracowanie projektu według Twoich danych wyjściowych od makiety do prototypu.
09Tworzenie projektowej dokumentacji zgodnie z SIWZ
Dzięki własnemu biuru projektowemu możemy opracować dokumentację projektową do projektu i wykonania dowolnego wyrobu metalowego wraz z jego dalszym wykonaniem.

Jak zamówić usługi obróbki metali w IPCOM-Group?

Skontaktuj się z nami za pomocą podanych na stronie numerów telefonów lub napisz info@ipcom-group.pl, aby dowiedzieć się więcej o usługach obróbki metali oferowanych przez IPCOM-Group. Gwarantujemy, że zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązania! Będziecie Państwo zadowoleni z naszej pracy!